Wózki widłowe

workmanagement

Magazyny, hale produkcyjne czy place przeładunkowe nie mogą się obejść bez środków transportu bliskiego. Do tych najczęściej wykorzystywanych są zaliczane specjalistyczne wózki widłowe, przeznaczone do podnoszenia, przemieszczania oraz ładowania ciężkich skrzyń i palet. Obsługa takich urządzeń wymaga odpowiednich umiejętności oraz uprawnień, jakie zapewnia kurs na operatora wózków widłowych.

Celem kursu jest przygotowanie przyszłych operatorów do pracy przy obsłudze wózków jezdniowych w wybranych kategorii I WJO, II WJO, III WJO. W trakcie prowadzonego szkolenia nasi instruktorzy i wykładowcy z pełną dbałością o klienta, bezstresowo przekazują wymaganą wiedzę, by jak najlepiej przygotować operatorów do tej odpowiedzialnej pracy.
Ukończony kurs na operatora wózków widłowych umożliwia przystąpienie do państwowego egzaminu UDT.

Korzyści z posiadania kursu operatora wózków widłowych

Uzyskanie uprawnień operatora wózka widłowego niesie za sobą szereg korzyści, takich jak większe szanse na rynku pracy, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Szkolenie na wózki jezdniowe podnośnikowe uzupełnione o szkolenie BHP pozwoli zdobyć umiejętności dające możliwość awansu w danym miejscu zatrudnienia. Na pracowników z takimi kwalifikacjami czekają nowoczesne centra logistyczne, firmy zajmujące się transportem i dystrybucją, magazyny, składy materiałowe i wiele innych firm. Zakończony egzaminem kurs na operatora wózków widłowych jest o tyle korzystny, że urządzenia te stosuje się w coraz większej liczbie firm.