Dokumentacja powypadkowa

workmanagement
Wypadki przy pracy mogą zdarzyć się w każdym zakładzie pracy. Postępowanie po wydarzeniu wymaga przygotowania pełnej dokumentacji powypadkowej. Pracodawca w terminie 14 dni od uzyskania zawiadomienia o wypadku ma obowiązek sporządzić protokół z wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn zajścia. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie pisania wymaganych pism zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami. Przeprowadzamy Państwa firmę przez ten trudny moment tak, by maksymalnie ułatwić wszystkie formalności.

Doradztwo przy wypadkach pracowniczych

Doskonała znajomość przepisów prawnych oraz regularne poszerzanie wiedzy sprawiają, że nasi pracownicy są w stanie doradzić, jakie kroki należy przedsięwziąć po wypadku podwładnego. Bardzo często w takich sytuacjach firma musi przedstawić pełną dokumentację Państwowej Inspekcji Pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby cała procedura nie wpływała negatywnie na działalność firmy i nie doprowadzała do przerwania poszczególnych procesów produkcyjnych.

Profilaktyka powypadkowa

Nasz personel zajmuje się również doradztwem po wypadkach. Przeprowadzone audyty BHP po wypadkach pozwalają wdrożyć mechanizmy naprawcze. Podpowiadamy, jak zorganizować pracę poszczególnych działów, aby nie doszło do nieprzewidzianych zdarzeń oraz jak zorganizować pierwszą pomoc, aby do minimum zniwelować zagrożenie zdrowia i życia. Profilaktyka powypadkowa pozwala na zapewnienie zatrudnionym bezpieczeństwa w maksymalnym stopniu. Zapraszamy do poznania oferty szkoleń ppoż i kurs na operatora wózków widłowych.