Szkolenia BHP dla firm

workmanagement

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń BHP dla firm. Specjalizujemy się w organizowaniu kursów oraz doradztwie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewniamy Państwu szkolenia BHP dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Oferujemy szkolenia BHP dla pracowników na różnych stanowiskach, takich jak: biuro, magazyn, produkcja, czy transport. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i certyfikowanych instruktorów, którzy gwarantują wysoką jakość szkolenia.

Nasze szkolenia BHP dla firm obejmują między innymi:

  • szkolenia wstępne dla nowo zatrudnionych pracowników,
  • szkolenia okresowe dla pracowników już zatrudnionych,
  • szkolenia dla pracowników powracających po dłuższej nieobecności,
  • szkolenia specjalistyczne, takie jak szkolenia z zakresu BHP w branży budowlanej, szkolenia z zakresu BHP w branży chemicznej, itp.

Trzeba zaznaczyć, że zgodnie z Kodeksem pracy każdy pracodawca ma obowiązek przeprowadzić szkolenia BHP i PPOŻ. Niedopatrzenie tego wymogu może być karane wysokimi grzywnami finansowymi. Nasza firma już od wielu lat oferuje wszystkim zakładom pracy profesjonalnie przeprowadzone kursy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy w dogodnym dla Państwa terminie. Po każdym spotkaniu uczestnicy otrzymują specjalne zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu, co umożliwia dopuszczenie zatrudnionych do wykonywania codziennych obowiązków zawodowych.

Szkolenia BHP online

Oferujemy również szkolenia BHP online, które umożliwiają zdobycie wiedzy i kwalifikacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych specjalistów BHP, którzy dostosowują program do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Nasze szkolenia BHP online są interaktywne i obejmują testy sprawdzające wiedzę, dzięki czemu uczestnik szkolenia ma możliwość oceny swoich kompetencji i ewentualnej korekty braków. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne, a także dostęp do materiałów szkoleniowych. W celu uzyskania szczegółów oferty zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem.

Jak przebiegają nasze szkolenia BHP?

Już od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem szkoleń BHP. Doświadczenie zawodowe pozwoliło nam na przygotowanie materiałów szkoleniowych w takiej formie, aby były one łatwo przyswajalne dla pracowników. O skuteczności naszych szkoleń świadczy o tym cały czas powiększające się grono zadowolonych Klientów. Specjalizujemy się w szkoleniach wstępnych i okresowych, zarówno w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, jak i ochrony przeciwpożarowej. Wszystkie informacje, jakie przekazują nasi pracownicy, są przekazane z zastosowaniem przystępnego języka bez zbędnych utrudnień. W związku z tym, że często pojawiają się zmiany w przepisach prawnych, regularnie aktualizujemy treść, jaka pojawia się na kursach.

Podczas zajęć staramy się także zwrócić uwagę kursantów na zasady postępowania w trakcie wystąpienia zagrożenia. Staramy się nauczyć pracowników, jak realnie oceniać szkodliwość czynników zewnętrznych na podstawie obowiązujących norm. W ten sposób przygotowujemy uczestników do podjęcia odpowiedzialnych działań w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych. Naszym celem jest zapewnianie bezpieczeństwa w każdej obsługiwanej przez nas firmie, dlatego oferujemy także profesjonalne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.

Zdajemy sobie sprawę, że brak wiedzy może przyczynić się do popełniania błędów. W niektórych przypadkach mogą one stanowić realne zagrożenie dla zdrowia lub nawet życia pracowników. Dlatego naszym celem jest propagowanie rzetelnych i aktualnych danych w zakresie ochrony pracowników przed szkodliwym działaniem różnych czynników. Szkolenia przeprowadzamy w zakładzie pracy, wcześniej ustalając termin z przełożonym. Przeprowadzamy także specjalne szkolenia online. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z innymi elementami naszej rozbudowanej oferty kursów.

workmanagement

ZAJMUJEMY SIĘ BEZPIECZEŃSTWEM W FIRMIE

Od lat specjalizujemy się w branży BHP i PPOŻ zapewniając naszym partnerom pełny zakres działań na rzecz ochrony pracy i pracowników. Przejmujemy kompleksowy nadzór nad sprawami BHP i PPOŻ w firmie.

workmanagement

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA BHP

Przeprowadzamy wstępne oraz okresowe szkolenia BHP. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć, interesujące formy prezentacji zagadnień oraz przyjazną atmosferę.

workmanagement

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA PPOŻ

Kursy i szkolenia przeciwpożarowe mają na celu uzupełnienie wiedzy pracowników oraz pracodawców, szczególnie z zakresu oceny zagrożeń występujących w procesach pracy oraz oceny ryzyka, które się z nimi wiąże.