Pierwsza pomoc

workmanagement

Cztery złote minuty to czas, który pozwala na uratowanie życia po ciężkim wypadku. Umiejętność przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej czy zatamowania krwotoku tętniczego jest wówczas niezbędna. Nie zawsze jest czas na odpowiednio szybkie sprowadzenie fachowej pomocy. Dlatego każdy pracodawca powinien wyposażyć swoich podwładnych w odpowiednie umiejętności.

Szkolenia z BHP, PPOŻ i z pierwszej pomocy

Work Management oferuje nie tylko przeprowadzanie szkoleń BHP i PPOŻ. Dążymy również do tego, aby jak najwięcej osób znało zasady udzielania tej kluczowej pierwszej pomocy. Kursy udowadniają, że jest to proste działanie, które nie wymaga wykorzystania przyrządów. Do uratowania życia wystarczy jedynie podstawowa wiedza w tym zakresie. Dlatego tym bardziej warto odbyć szkolenie, które w przyszłości może okazać się bezcenne.

Oferowane przez nas szkolenia pierwszej pomocy są realizowane w sposób profesjonalny i kompleksowy. Zajęcia prowadzą doświadczeni ratownicy medyczni przy wykorzystaniu materiałów multimedialnych i profesjonalnego sprzętu szkoleniowego. Program szkolenia z pierwszej pomocy obejmuje kilka kluczowych obszarów tematycznych. Należą do nich podstawy prawne i zasady postępowania w miejscu zagrożenia, a także 5 bloków tematyczne związane z poszczególnymi rodzajami urazów. Są to: zatrucia i oparzenia; zadławienie, krwawienie i wstrząsy; urazy głowy, oczu i klatki piersiowej; złamania, zwichnięcia, porażenie prądem oraz urazy związane z agresją zwierząt. Podczas szkolenia uczestnicy poznają również i ćwiczą zasady przeprowadzania resuscytacji oraz postępowania z nieprzytomnym poszkodowanym. Zapraszamy do poznania oferty szkoleń ppoż i kurs na operatora wózków widłowych.