Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów

workmanagement

Zdajemy sobie sprawę, że czasami trudno odnaleźć się w gąszczu zmieniających się zakazów oraz nakazów zawartych w rządowych ustawach i rozporządzeniach. W związku z tym nasz wykwalifikowany personel zajmuje się doradztwem w zakresie obowiązujących przepisów związanych z kwestiami BHP. W ten sposób pomagamy firmom wdrożyć najlepsze metody ochrony pracowników z uwzględnieniem wszystkich norm, jakie zakłada polskie prawo pracy.

Pomoc w przypadku kontroli PIP

Dla wielu pracodawców kontrola Państwowej Inspekcji Pracy wiąże się z dużym stresem. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie przygotowania odpowiedzi na nakazy inspektorów PIP. Pomagamy przygotować pełną dokumentację, jaka może być wymagana podczas regularnych audytów. Tłumaczymy zalecenia zawarte w ustawach oraz sprawdzamy, czy w danym zakładzie przestrzegane są najważniejsze zasady BHP. W ten sposób ułatwiamy pracę zakładu podczas kontroli.

Kontrola warunków pracy

Dokładna znajomość przepisów prawa pracy pozwala nam nie tylko na przeprowadzenie szkoleń BHP i PPOŻ, lecz także umożliwia dokonanie rzetelnej kontroli i oceny warunków pracy. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które chcą sprawdzić, czy ich zakład realizuje swoje zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami. Celem kontroli jest wykrycie czynników niebezpiecznych dla zdrowia oraz życia zatrudnionych. Pomagamy wyodrębnić szczególnie niebezpieczne stanowiska pracy. W przypadku wykrycia uchybień informujemy pracodawcę oraz podpowiadamy, jakie kroki należy przedsięwziąć, aby uniknąć powtórzenia błędów. Regularnie przeprowadzana kontrola to najlepszy sposób na uniknięcie potencjalnych kar finansowych w przypadku kontroli inspektorów PIP.

Dostęp online do szkoleń i materiałów

W swojej pracy wykorzystujemy różnorodne zdobycze technologiczne pozwalające przekazywać informacje związane z zasadami BHP. Nasi Klienci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej platformy e-learningowej. Zamieszczone na niej treści przygotowali nasz wykwalifikowany personel. Są to dokumenty przeznaczone do samodzielnej nauki, które można regularnie dostarczać podwładnym. W ten sposób można w prosty sposób zapewnić zatrudnionym osobom dostęp do kompleksowej bazy wiedzy. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby informacje były na bieżąco aktualizowane zgodnie ze zmieniającymi się przepisami. W ofercie znajdują się, również szkolenia ppoż i kurs na operatora wózków widłowych.